Lokalita

Vítejte v jedinečném prostředí našeho rodinného pensionu v Českém Krumlově. V čem spočívá jeho jedinečnost. Již v samotné poloze na skalní terase nad Vltavou, nabízející úchvatné pohledy na město i řeku. Stejně tak jedinečným je náš dům v poklidném prostředí historické českokrumlovské čtvrti Plešivec. Přitom jen co by kamenem dohodil od vyhledávaného centra s pověstným krumlovským zámkem.

Ubytování Český Krumlov

Pro vaši pohodu jsme nově upravili interiéry penzionu, avšak při zachování původních architektonických prvků, jakými jsou klenby, či římsy a veřeje. Můžete se proto kochat romantikou, a zároveň i užívat pohodlí pokojů, z nichž každý je vybavený samostatným sociálním zařízením, či televizorem se satelitním příjmem programů. Dokonce si můžete objednat i bezbariérový pokoj.

Příjemné ubytování v Krumlově s překrásným výhledem

Pension nabízí i stylově zařízenou společenskou místnost s připojením na internet. Skalní terasa nad Vltavou, která je vyhrazena pro hosty penzionu, je vybavená pro pohodová posezení, včetně připraveného prostoru pro oheň, či grilování. Za slunečných dnů, vzhledem k jižní poloze, nenajdete vhodnějšího místa k nerušenému opalování.

Český Krumlov, ubytování, okolí

Pro váš automobil jsme nachystali bezpečné parkování ve dvoře penzionu. Stejně tak může být postaráno o vaše jízdní kola, či jiné sportovní náčiní. Jelikož jsme znalí zdejšího prostředí, rádi vám, krom tradičních snídaní, poskytneme informace o možnostech vyžití v Českém Krumlově i okolí. Snad ještě jedna důležitá informace závěrem. Celý komplex pensionu je nekuřácký.